KARGO TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 200 TL altı alışverişlerde 20 TL kargo bedeli, 5 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz zeyna aksesuar.com'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Missrouge.com.tr en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR