HAKKIMIZDA 
Zeyna Aksesuar, 2020 yılında İstanbulda 140 m2 alana kurulmuş aksesuar mağazasıdır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve isteklerini ön planda tutup, süreçlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yönetip, sıcak, anlayışlı ve güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerine fayda sağlamaya çalışmaktadır.14 yaş üstü modern kadınları, aradıkları zarif ve cool şıklıkla makul fiyatlara mağazamızda ve online hizmet verdiğimiz alışveriş platformumuzda bir araya getirmektedir.
Türkiye’nin her yerine kargo fırsatı sunarak, müşterilerine daima ayrıcalıklı ve güvenli alışverişin keyfini yaşatır.
ZeynaAksesuar.com.tr’ dan yapacağınız ödemelerinizde bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
MİSYON / VİZYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalayarak, müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ki isteyeceklerine de odaklanıp; modern, şık, ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz: Online ve fiziki mağazalarında deneyimli ve yenilikçi yapısı ile yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda büyüyüp, her coğrafyadan insanın Zeyna Aksesuar mağazasını tanımasını sağlamaktır.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR